Warszawa, Śródmieście

Wyślij znajomemu

 
Cena
6 000 PLN
Powierzchnia
97 m2
Piętro
4

Dostępny od zaraz BARDZO ATRAKCYJNY, klimatyczny i funkcjonalny 4-pokojowy (97 m) lokal biurowy w świetnej lokalizacji tuż przy Pl. Unii Lubelskiej i CH PLAC UNII.

Lokal w przedwojennej (1938) kamienicy w bardzo dobrym stanie - niedawno odnowiona została całą elewacja kamienicy, wejście z klatki schodowej od strony frontu kamienicy, jest winda, elegancka klatka schodowa w marmurze.

Lokal po całkowitym generalnym remoncie, gotowy do natychmiastowego rozpoczęcia w nim działalności usługowo - biurowej, świeżo wymieniona cała instalacja elektryczna w lokalu, dostęp do szerokopasmowego internetu światłowodowego ORANGE i UPC, dużo gniazdek instalacji elektrycznej.

W budynku wymienione instalacje wodno- kanalizacyjna, elektryczna, gazowa. Zadbana klatka schodowa po remoncie.

Ogrzewanie i kanalizacja miejskie.

Lokal rozkładowo dwustronny (Wsch-Płd) bardzo dobrze doświetlony i dzięki podwójnym szybom w oknach bardzo także cichy, okna lokalu wychodzą na rzadko uczęszczaną boczną uliczkę oraz na wewnętrzne ciche i zadbane zadrzewione patio.

Lokal składa się z 4 ustawnych i niezależnych od siebie pokojów (24, 16, 14, 7 m), obszernego hallu wejściowego (20 m) z możliwością wydzielenia recepcji w razie takiej potrzeby, widnej łazienki (5 m) z kabiną prysznicową, oddzielnej toalety z oknem (2 m), sporej w pełni wyposażonej m.in w lodówkę z zamrażarką, zmywarkę kuchni (8 m) oraz sporego balkonu.

Lokal NIEUMEBLOWANY (poza kuchnią i łazienką), gotowy do dowolnej aranżacji przez przyszłego najemcę.

Na podłogach w dwóch pokojach (największym i najmniejszym) bardzo ładny nowy parkiet a w dwóch pozostałych elegancka biurowa wykładzina biurowa.

Wysokość pomieszczeń - 3, 00 m.

Dostępne w lokalu instalacje szybkiego internetu UPC oraz ORANGE.

Brak miejsc parkingowych bezpośrednio powiązanych z lokalem, z uwagi na parkometry spore szanse na parkowanie przed samą kamienicą.

Dla zainteresowanych możliwość wyrobienia przyszłemu najemcy tzw. Miejskiej Karty Parkingowej (koszt roczny to zaledwie 30 PLN) uprawniającej do bezpłatnego parkowania w promieniu najbliższych 8 parkometrów od kamienicy !!!!!!!!!!

Parkowanie także na pobliskich parkingach w CH PLAC UNII oraz podziemnym stosunkowo tanim parkingu przy ul. Polnej.

Możliwość umieszczenia za dodatkową opłatą dla wspólnoty mieszkaniowej tabliczek informacyjnych zarówno przy bramie od ulicy jak i bezpośrednio przy wejściu do samego lokalu.

Wymagana 1-2 miesięczna kaucja zwrotna (do uzgodnienia).

Minimalny okres wynajmu - 1-2 lat, zdecydowanie preferowany najem długoterminowy (do uzgodnienia).

BARDZO ATRAKCYJNA cena wynajmu 6 000 PLN netto (faktura VAT) zawiera już czynsz administracyjny, dodatkowo płatne jedynie licznikowe zużycie energii elektrycznej oraz mediów (woda, ogrzewanie, wywóz śmieci).

Przy podpisaniu umowy najmu tego lokalu jego właściciel wymaga podpisania notarialnego aktu poddania się egzekucji komorniczej z art. 777 k.p.c w przypadku wydłużającego się uchylania najemcy od regulowania należności za lokal.

Lokal świetnie nadaje się na Kancelarię Adwokacką, Biuro Księgowe lub Rachunkowe, siedzibę firmy IT,Agencję Reklamową, Przedstawicielstwo, Biuro Handlowe lub też na każdą inną działalność gospodarczą.

Świetna lokalizacja, samo ścisłe centrum miasta, bardzo szeroka oferta komunikacji (metro, tramwaje, autobusy), duży potencjał marketingowy.

GORĄCO POLECAM i zapraszam do oglądania - naprawdę WARTO !!!!!!!!!!

  • Monitoring: Tak
  • Kontrola dostępu: Tak
  • Światłowód: Tak
Krzysztof Budnik

Krzysztof Budnik

Doradca ds. Nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę " M Kwadrat " sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest ” M Kwadrat ” sp. z o.o. z siedzibą przy Warszawska 58, 05-805 Otrębusy (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres otrebusy@mkwadrat.eu… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu