Alcantarilha, Alcantarilha e Pêra, Silves, Faro, 8365-908, Portugalia

Wyślij znajomemu

 
Cena
1 619 625 PLN
Powierzchnia
111,50 m2
Liczba pokoi
3


Osiedle POMARAŃCZOWY GAJ

Prywatne, ogrodzone, zamknięte osiedle. Domy z podziemnym parkingiem, klimatyzacją, kominkiem i basenem.

Malowniczo położone na wzgórzu z przepięknym widokiem na otaczającą, zieloną okolicę.

Ogrodzone osiedle z prywatnym ogrodem i basenem składające się z 24 domów z garażem podziemnym
 
- 11 domów x 2 sypialnie (111,5 m2)
- 13 domów x 3 sypialnie (150,3 m2) - 425 000,00 EUR

Parter to salon z jadalnią, kuchnia (w pełni umeblowana) i łazienka. Na piętrze znajdziemy łazienkę dwie przestronne sypialnie z prywatnymi balkonami.

Wszystkie domy posiadają podziemny parking parking o powierzchni 43 m2 i komórki lokatorskie.

TYLKO 5 km od pięknych piaszczystych plaż!
1 km pole golfowe. 

Algarve to południowe wybrzeże Portugalii. Jest to region ze wspaniałymi plażami, malowniczymi wioskami rybackimi, wioskami pośrodku gór z urokiem i fantastycznymi widokami oraz wspaniałym klimatem, idealne miejsce do zamieszkania lub wypoczynku.

Algarve obejmuje cały południowy kraniec Portugalii, rozciągając się od granicy z Hiszpanią po południowo-zachodnie wybrzeże Atlantyku na wybrzeżu Costa Vicentina. Obejmuje pas o szerokości od 30 do 40 km i długości 140 km.
W Algarve istnieją dwa rodzaje podziału: Litoral Sul i Litoral Oeste; lub Barlavento (zachód) i Sotavento (wschód).

Południowa ściana wybrzeża Portugalii to miejsce, gdzie Ocean Atlantycki jest najspokojniejszy. To właśnie w tym regionie zlokalizowana jest większość najlepszych plaż w Portugalii poszukiwanych co roku przez tysiące turystów.

Najbardziej znane i najczęściej odwiedzane miasta w tej części wybrzeża Algarve to: Lagos, Portimão, Carvoeiro i Albufeira. Jest to jeden z najczęściej odwiedzanych latem regionów w Europie, głównie przez samych Europejczyków.

W regionie Algarve znajduje się wiele dróg biegnących przez cały region, odsłaniając zróżnicowany teren obejmujący wzgórza, góry i równiny. Można także poczuć bogatą kulturę Algarve, wiele tradycji kultywowanych do dziś. Wykwalifikowani rzemieślnicy nadal wykorzystują starożytne techniki do tworzenia różnorodnych koszy, tkanin, ceramiki, przedmiotów z brązu i miedzi. Oprócz urokliwego i spokojnego krajobrazu Algarve, są tu zapachy i smaki tradycyjnej kuchni Algarve.

Alcantarilha to parafia należąca do gminy Silves, w Barrocal Algarvio, położona na niewielkim wzgórzu.

W rzeczywistości miasto charakteryzuje się białymi domami wokół okien i drzwi, zwieńczonymi typowym koronkowym kominem Algarve, będącym dziedzictwem przeszłości silnej okupacji muzułmańskiej, a także słynnymi już XVI-wiecznymi drzwiami popularnej architektury , podobne do tych znajdujących się w historycznym centrum Lagos.

Alcantarilha nadal ma wiejski i spokojny charakter, chociaż ma już pewną ofertę turystyczną, dumną ze swojego dziedzictwa kulturowego, na przykład pozostałości starego zamku, kościoła parafialnego Nossa Senhora da Conceição, kościoła Misericórdia czy kaplicy Nossa Senhora do Carmo, a także dworki takie jak bogaty Solar dos Mascarenhas Marreiros Leite.

Doskonała inwestycja.

W naszej ofercie dużo innych atrakcyjnych ofert w Portugalii! Zapraszamy!
+48 515 200 035


 • Materiał: Cegła
 • Dach: Dachówka
 • Typ okien: PCV, PCV
 • Kształt działki: Prostokąt
 • Ukształtowanie działki: Płaska
 • Teren strzeżony: Tak
 • Dostępne w okolicy: Bank, Restauracja, Morze
 • Droga dojazdowa: Asfaltowa
 • Komunikacja: Autobus, Autostrada
 • Alarm: Tak
 • Ujęcie wody: Miejska
 • Ciepła woda: Piec gazowy
 • Rodzaj kanalizacji: Miejska
Edyta Leszczyna

Edyta Leszczyna

Doradca d/s nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę " M Kwadrat " sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest ” M Kwadrat ” sp. z o.o. z siedzibą przy Warszawska 58, 05-805 Otrębusy (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres otrebusy@mkwadrat.eu… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu