Warszawa, Śródmieście

Wyślij znajomemu

 
Cena
6 097 PLN
Powierzchnia
93,80 m2
Piętro
2

Dostępny do wynajęcia od zaraz bardzo ATRAKCYJNY i FUNKCJONALNY 3-pokojowy (93,8 m) lokal biurowy położony bezpośrednio przy jednej z najbardziej prestiżowych ulic Warszawy Nowy Świat w bliskości stacji metra UNIWERSYTET.

Lokal położony w zabytkowej i REPREZENTACYJNEJ kamienicy stricte biurowej (bez windy) z 1892 roku, po wojnie odbudowanej w 1951 roku, z oknami od strony Nowego Światu.

Kamienica ze świeżo odnowioną elewacją i reprezentacyjnym hallem wejściowym, recepcja i całodobowa ochrona, dostęp 24 h/dobę - wejście z bramy bezpośrednio od ulicy, możliwość powieszenia reklamy od strony Nowego Światu i przy bramie wejściowej.

Lokal składa się z trzech ustawnych pomieszczeń biurowych (39, 38, 11 m) z możliwością podziału zgodnie z potrzebami przyszłego najemcy oraz dwóch pomieszczeń gospodarczo - socjalnych (4 i 2 m), możliwość wydzielenia aneksu kuchennego, wspólna toaleta na korytarzu.

Dodatkowym wielkim atutem tego lokalu jest także 1 MIEJSCE PARKINGOWE na wewnętrznym podwórku (dodatkowo płatne 300 PLN/mies).

Ponadstandardowa wysokość pomieszczeń - 3,23 m, pomieszczenia NIEUMEBLOWANE, na podłogach wykładzina stricte biurowa.

W lokalu poprowadzona jest sieć telefoniczna, informatyczna oraz internetowa szybkiego światłowodu.

Pomimo ochrony budynku istnieje także możliwość założenia w lokalu na życzenie potencjalnego najemcy instalacji alarmowej.

Możliwa jest adaptacja lokalu do własnych potrzeb.

Dostęp do lokalu – 24h/dobę.

BARDZO ATRAKCYJNA cena wynajmu 6 097 PLN netto (faktura VAT) + 10 PLN/m opłat eksploatacyjnych.

Minimalny okres wynajmu - 2 lata.

Wymagana 2M kaucja zwrotna brutto.

Fantastyczna lokalizacja, świetna komunikacja, bardzo prestiżowa okolica, obok stacja metra UNIWERSYTET, prestiż, wygoda - po prostu Nowy Świat !!!!!

Lokal idealny na prestiżową Kancelarię lub Notariat, siedzibę firmy IT, Biuro Rachunkowe. Agencję Reklamową, Agencję HR lub PR lub Przedstawicielstwo firmy itp.

GORĄCO POLECAM i zapraszam do osobistego obejrzenia - naprawdę WARTO !!!!!!!!!!!!

  • Recepcja: Tak
  • Monitoring: Tak
  • Ochrona: Tak
  • Światłowód: Tak
  • Czujniki dymu: Tak
  • Podwieszane sufity: Tak
Krzysztof Budnik

Krzysztof Budnik

Doradca ds. Nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę " M Kwadrat " sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest ” M Kwadrat ” sp. z o.o. z siedzibą przy Warszawska 58, 05-805 Otrębusy (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres otrebusy@mkwadrat.eu… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu