Warszawa, Mokotów

Wyślij znajomemu

 
Cena
10 560 PLN
Powierzchnia
192 m2
Piętro
Parter

Gotowy do wynajmu od zaraz bardzo KLIMATYCZNY 5-pokojowy (192 m) bardzo funkcjonalny parterowy lokal biurowy w kameralnym biurowcu w okolicach ul. Chełmskiej na Dolnym Mokotowie

Bardzo oryginalny postmodernistyczny powojenny budynek stricte biurowy z lat 70-tych, winda, brak współczynnika części wspólnych w budynku (rzadkość w biurowcach), instalacja światłowodowa, uchylne okna, sieć teleinformatyczna i telefoniczna, naziemne miejsca parkingowe tylko dla najemców budynku, teren ogrodzony ułatwienia dla osób niepełnosprawnych.

Lokal do odświeżenia - zakres prac do uzgodnienia z jego właścicielem.

Bezpieczeństwo lokalu zapewnia zainstalowana instalacja alarmowa (do aktywacji).

Lokal składa się z 5 niezależnych od siebie pokojów stricte biurowych oraz hallu wejściowego z możliwością wydzielenia z niego recepcji oraz np. poczekalni dla Klientów.

Dostępne jeszcze toalety na korytarzach.

Dwa niezależne wejścia do lokalu.

Możliwość wykupienia za dodatkową opłatą (200 PLN/netto/msc) nawet kilku naziemnych miejsc parkingowych na własnym parkingu posesji !!!

Rozkład pomieszczeń zgodny z załączonym planem lokalu.

Wszystkie pomieszczenia dobrze doświetlone światłem dziennym i bardzo funkcjonalne, cisza, sporo zieleni wokoło.

UWAGA !!!!! Zamieszczone zdjęcia proszę traktować jako jedynie poglądowe, obrazujące przykłady także innych lokali w tym samym budynku.

Ogrzewanie i kanalizacja miejskie.

Wszystkie pomieszczenia NIEUMEBLOWANE (poza toaletami), gotowe do dowolnej aranżacji przez przyszłego najemcę w porozumieniu z właścicielem lokalu.

Wysokość pomieszczeń - ok. 3,00 m.

Minimalny okres wynajmu - 2-3 lata (do negocjacji)

Wymagana 1M kaucja zwrotna brutto wraz z opłatami eksploatacyjnymi.

BARDZO ATRAKCYJNA cena wynajmu - 10 560 PLN netto (faktura VAT) - zaledwie 55 PLN/m + opłaty eksploatacyjne w wysokości 12 PLN/m + jedynie licznikowe zużycie energii elektrycznej.

Bardzo dobra lokalizacja budynku, 15 minut samochodem na lotnisko CHOPINA, 10 minut do centrum miasta. W pobliżu liczne przystanki autobusowe i tramwajowe, pełna infrastruktura handlowo- usługowa.

Świetne miejsce na Szkołę Językową, Przychodnię Psychologiczną, Call Center, siedzibę firmy z branży IT, Agencję Kreatywną lub Reklamową, Biuro Rachunkowe lub Księgowe, Pracownię Architektoniczną itp.

GORĄCO POLECAM i zapraszam do osobistego oglądania - naprawdę WARTO !!!!!!!

  • Monitoring: Tak
  • Kontrola dostępu: Tak
  • Alarm: Tak
  • Światłowód: Tak
Krzysztof Budnik

Krzysztof Budnik

Doradca ds. Nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę " M Kwadrat " sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest ” M Kwadrat ” sp. z o.o. z siedzibą przy Warszawska 58, 05-805 Otrębusy (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres otrebusy@mkwadrat.eu… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu