Warszawa, Śródmieście

Wyślij znajomemu

 
Cena
8 000 PLN
Powierzchnia
160 m2
Piętro
3

Dostępny do wynajmu od zaraz bardzo ATRAKCYJNY i rozkładowy (160 m) KLIMATYZOWANY lokal użytkowo - biurowy w pięknie odrestaurowanej kamienicy w Al. Jerozolimskich pomiędzy Chałubińskiego i Placem Zawiszy.

Kamienica z 1936 roku elegancko wyremontowana z uroczym widokiem na Pałac Kultury i Śródmiejskie wieżowce, marmurowa klatka schodowa, piękna nowa winda, monitoring - w niedalekiej przyszłości ma być utworzona przy wejściu do kamienicy recepcja z portierem i całodobową ochroną.

W cenie wynajmu 1 MIEJSCE PARKINGOWE na wewnętrznym dziedzińcu kamienicy !!!!!!!!

Lokal składa się z 5 pokojów roboczych (46, 20, 19, 17, 14 m), bardzo obszernego hallu wejściowego (14 m) z możliwością umieszczenia w nim recepcji lub poczekalni dla Klientów, łazienki (9,5 m), toalety (3,20 m), magazynku/serwerowni (3,23 m), niewielkiej wyposażonej kuchni (5 m) oraz niedużego balkonu (3 m).

Dodatkowym atutem tego lokalu jest także możliwość bezpłatnego udostępnienia przez właściciela ogrzewanych pomieszczeń magazynowych znajdujących się w budynku !!!!!!

Wysokość pomieszczeń 3,15 m.

Lokal po remoncie, w wysokim standardzie wykończenia, duże okna zapewniające optymalny dopływ światła dziennego, parkiet na podłodze.

Lokal stosunkowo cichy i widny (okna wychodzą zarówno na wewnętrzne patio jak i bezpośrednio na Al. Jerozolimskie).

Lokal bardzo rozkładowy i funkcjonalny, NIEUMEBLOWANY, gotowy do dowolnej aranżacji przez przyszłego najemcę zgodnie ze swoimi potrzebami, wszystkie pokoje całkowicie niezależne od siebie (plan w załączeniu).

Wejście do lokalu bezpośrednio od frontu kamienicy poprzez bardzo reprezentacyjną marmurową klatkę schodową z pięknie odrestaurowaną windą.

Dostępna w lokalu sieć tele-informatyczna i telefoniczna, sieć internetowa VECTRA oraz klimatyzacja w pokojach od strony Al. Jerozolimskich.

Ogrzewanie i kanalizacja miejskie.

Dla zainteresowanych potencjalnych najemców możliwość wyrobienia tzw. Miejskiej Karty Parkingowej umożliwiającej za symboliczną opłatą (ok. 36 PLN/rocznie) bezpłatne parkowanie w promieniu najbliższych 8 parkometrów od kamienicy !!!!!!!!!!

BARDZO ATRAKCYJNA cena wynajmu 8 000 PLN netto (faktura VAT) + koszta eksploatacji lokalu (czynsz, woda, ogrzewanie, kanalizacja) w wysokości 700 PLN netto + licznikowe zużycie energii elektrycznej.

Przy podpisaniu umowy najmu tego lokalu jego właściciel wymaga podpisania notarialnego aktu poddania się egzekucji komorniczej z art. 777 k.p.c w przypadku wydłużającego się uchylania najemcy od regulowania należności za lokal.

Wymagana 2-miesięczna kaucja zwrotna brutto (wraz z kosztami eksploatacyjnymi).

Minimalny okres wynajmu - 2 lata.

Doskonały punkt komunikacyjny, liczne linie tramwajowe, autobusowe, kolejka podmiejska, metro, prestiżowa lokalizacja w ścisłym centrum miasta.

Lokal idealny na Kancelarię Adwokacką lub Notarialną, Przedstawicielstwo, Biuro Handlowe, Agencję Reklamową lub Kreatywną, Biuro Rachunkowe, Agencję HR, Biuro Architektoniczne itp.

GORĄCO POLECAM i zapraszam do oglądania - naprawdę WARTO !!!!!!

  • Monitoring: Tak
  • Kontrola dostępu: Tak
  • Światłowód: Tak
  • Klimatyzacja: Tak
Krzysztof Budnik

Krzysztof Budnik

Doradca ds. Nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę " M Kwadrat " sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest ” M Kwadrat ” sp. z o.o. z siedzibą przy Warszawska 58, 05-805 Otrębusy (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres otrebusy@mkwadrat.eu… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu