Warszawa, Śródmieście

Wyślij znajomemu

 
Cena
10 500 PLN
Powierzchnia
156 m2
Liczba pokoi
6
Piętro
2

Gotowy do wynajęcia od zaraz PIĘKNY, KLIMATYCZNY i bardzo funkcjonalny 6-pokojowy KLIMATYZOWANY lokal biurowy (156 m) w świetnej Śródmiejskiej lokalizacji przy ul. Marszałkowskiej, tuż obok Pl. Konstytucji.

Lokal w zadbanej kamienicy z 1937 roku, wejście od strony frontu, bardzo ładna i oryginalna brama wejściowa do posesji. Kamienica z odnowioną elewacją, ochrona budynku wraz z rozbudowanym monitoringiem, system domofonowy.

Brak miejsc parkingowych bezpośrednio powiązanych z lokalem, z uwagi na parkometry spore szanse na parkowanie przed samą kamienicą.

Na podstawie umowy najmu istnieje możliwość wyrobienia w Urzędzie Gminy tzw. MIEJSKIEJ KARTY PARKINGOWEJ (jej koszt to zaledwie 30 PLN/rocznie) umożliwiającej bezpłatne parkowanie w promieniu najbliższych 8 parkometrów od kamienicy !!!!!!!!

Możliwość umieszczenia w oknach wychodzących na ul. Marszałkowską dużych banerów reklamowych przyszłego najemcy, także istnieje możliwość umieszczenia za dodatkową opłatą dla wspólnoty mieszkaniowej tabliczek informacyjnych zarówno przy bramie od ulicy jak i bezpośrednio przy wejściu do samego lokalu.

Piękny lokal na I piętrze kamienicy z ochroną i nową windą, świeżo po generalnym remoncie, zadbana i czysta klatka schodowa, bardzo dobry stan techniczny i wysoki standard wykończenia. Tylko dwa lokale na piętrze, dwa niezależne wejścia do lokalu z dwóch różnych klatek schodowych.

Całe wnętrze lokalu utrzymane jest w biało - beżowej kolorystyce, dającej szerokie możliwości dowolnej aranżacji i dodające lokalowi nieskrywanej elegancji i klimatu.

Lokal wysoki (3, 20 m), jasny i słoneczny z niepowtarzalnym przedwojennym klimatem.

Dostępne w lokalu wszystkie niezbędne media, sieć komputerowa i łącze internetowe.

Lokal składa się z 6 całkowicie niezależnych od siebie, dobrze doświetlonych pokojów (30, 29, 20 20, 13 i 12 m), hallu wejściowego (10 m) z możliwością umieszczenia w nim recepcji lub poczekalni dla Klientów, oddzielnej dużej wyposażonej kuchni (12 m) z lodówką i piekarnikiem, dwóch nowocześnie urządzonych łazienek (po 4 m), małej serwerowni oraz niewielkiego balkonu.(3 m) od strony ul. Marszałkowskiej i sporego tarasu (8 m) wychodzącego na ciche zadbane podwórko posesji.

Lokal dwustronnie rozkładowy, okna wychodzą zarówno na ul. Marszałkowską jak i na wewnętrzne zadbane i ciche podwórko.

Lokal NIEUMEBLOWANY (poza poza kuchnią i łazienką oraz szafkami wnękowymi w korytarzu), gotowy do dowolnej aranżacji przez przyszłego najemcę.

Wysoki standard wykończenia pomieszczeń: stylowe oświetlenie, elegancka gresowa podłoga, drewniane nowe okna i drzwi.

Wymagana 2M kaucja zwrotna.

Minimalny okres wynajmu - 1 rok, preferowany najem długoterminowy.

BARDZO ATRAKCYJNA cena wynajmu 10 500 PLN brutto (właściciel nie jest płatnikiem podatku VAT, wystawia najemcy rachunek) + licznikowe zużycie mediów (energii elektrycznej, wody, gazu i ogrzewania).

Lokal świetnie nadaje się na Kancelarię Adwokacką, Biuro internetowe, Przedstawicielstwo, Biuro Projektowe, Agencję Reklamową lub PR, Biuro Pośrednictwa Pracy, Prywatną Praktykę Lekarską, Gabinet Terapeutyczny lub Masażu, Biuro Handlowe lub też na każdą inną działalność gospodarczą.

Świetna lokalizacja, samo ścisłe centrum miasta, bardzo szeroka oferta komunikacji (metro, tramwaje, autobusy), duży potencjał marketingowy.

GORĄCO POLECAM - NAPRAWDĘ WARTO !!!!!!!!!!

 • Monitoring: Tak
 • Ochrona: Tak
 • Telefon: Tak
 • Internet: Tak
 • Światłowód: Tak
 • Klimatyzacja: Tak
 • Wysokość pomieszczeń (cm): 320
 • Pow. magazynowa: 2
 • Zaplecze socjalne: Tak
 • Typ ulicy/drogi: Główna
 • Komunikacja: Metro, Autobus, Tramwaj
Krzysztof Budnik

Krzysztof Budnik

Doradca ds. Nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę " M Kwadrat " sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest ” M Kwadrat ” sp. z o.o. z siedzibą przy Warszawska 58, 05-805 Otrębusy (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres otrebusy@mkwadrat.eu… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu