Warszawa, Praga-Południe

Wyślij znajomemu

 
Cena
2 500 000 PLN
Powierzchnia
160 m2

Gotowy do sprzedaży od zaraz bardzo atrakcyjny 6-pokojowy (160 m) lokal biurowo - usługowy w wolno stojącym bardzo eleganckim domu z ogrodem położonym w zielonym sercu Grochowa w pobliżu ul. Szaserów na wysokości ul. Żółkiewskiego i Domeyki.

Dwukondygnacyjny dom wolno stojący położony na sporej działce z zadbanym ogrodem. Dom jest po kapitalnym remoncie (instalacja elektryczna, CO, ocieplone ściany, dach, podjazdy).

Na terenie posesji jest garaż ok. 37 m (dwa samochody + dwa motocykle + część gospodarcza z dużą antresolą), dwoje niezależnych drzwi garażowych otwieranych automatycznie (Normstahl) + drzwi wejściowe boczne.

Ciepłą wodę i ogrzewanie zapewnia własny wydajny i oszczędny piec Junkers na gaz miejski, woda bieżąco miejska, dom jest podłączony do kanalizacji miejskiej.

Lokal przystosowany do prowadzenia działalności gospodarczej dla firmy. W całym domu jest sieć strukturalna komputerowa z szafką dystrybucyjną umiejscowioną na jednym z przygórków na 1 piętrze.

Do domu doprowadzony jest kabel ziemny 10 parowy (ŚWIATŁOWÓD) podłączony do sieci ORANGE-TPSA.

Bezpieczeństwa lokalu strzeże instalacja alarmowa firmy EKOTRADE oraz monitoring.

Parter domu zajmują 3 niezależne od siebie pokoje (24, 17, 16 m), duża (14 m) w pełni wyposażona (m.in w zmywarkę) i umeblowana kuchnia, łazienka z kabiną prysznicową (4 m) oraz obszerny (ok. 9 - 10 m) hall wejściowy z możliwością wydzielenia z niego małej recepcji lub poczekalni dla Klientów.

Na pietrze znajdują się kolejne 3 niezależne pokoje (21, 18, 13 m), duża łazienka (10 m) oraz cztery tzw. "przygórki" (każdy po ok. 10 m) mogące spełniać rolę np. magazynków oraz balkon.

Rozkład pomieszczeń zgodny z załączonym planem lokalu.

Wysokość pomieszczeń - 2,70 m.

Pomieszczenia NIEUMEBLOWANE (poza kuchnią i łazienkami), gotowe do dowolnej aranżacji przez przyszłego nabywcę .

Lokal jest kompleksowo przygotowany do natychmiastowego rozpoczęcia praktycznie każdej działalności.

ATRAKCYJNA cena sprzedaży 2 500 000 PLN netto (faktura VAT).

Lokal idealny na Biuro Rachunkowe, Kancelarię Prawniczą lub Notarialną, Agencję Reklamową, siedzibę firmy IT, Gabinet Psychoterapeutyczny lub też na inną działalność biurowo - usługową.

SERDECZNIE POLECAM i zapraszam do osobistego oglądania !!!!!!

  • Monitoring: Tak
  • Alarm: Tak
  • Światłowód: Tak
Krzysztof Budnik

Krzysztof Budnik

Doradca ds. Nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę " M Kwadrat " sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest ” M Kwadrat ” sp. z o.o. z siedzibą przy Warszawska 58, 05-805 Otrębusy (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres otrebusy@mkwadrat.eu… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu