Płochocin

Wyślij znajomemu

 
Cena
1 300 000 PLN
Powierzchnia
5 200 m2

Do sprzedaży działka usługowo - przemysłowa, która w obowiązującym Planie Zagospodarowania Przestrzennego oznaczona jest symbolem 2UP.

Działka jest przeznaczona na działalność przemysłową, usługową oraz usługową z dopuszczeniem funkcji mieszkaniowej jednorodzinnej w okolicy dynamicznie rozwijającej się gospodarczo i mieszkaniowo.

Bardzo dobra lokalizacja.

Wszystkie media miejskie do doprowadzenia z drogi lokalnej (prąd, woda miejska, gaz, kanalizacja miejska, linia telefoniczna)
Droga dojazdowa jest ujęta w Planach Zagospodarowania Przestrzennego i będzie wkrótce utwardzana.

Teren równy, w sąsiedztwie zabudowa jednorodzinna, usługowa i usługowo - przemysłowa.

Szybki i wygodny wjazd na trasę E92 (trasa Poznańska) . Dojazd do Warszawy zajmuje zaledwie 15 minut. Do autostrady A2 węzeł Pruszków 4 km.
Do stacji PKP Płochocin 10 min - idąc pieszo.

Gorąco polecam i zachęcam do obejrzenia.

  • Ogrodzenie: Brak
  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Tereny wielofunkcyjne, Tereny produkcyjno-usługowe
  • Dostępne w okolicy: Szkoła, Przedszkole, Restauracja, Kościół, Zabudowa niska, Las, Plac zabaw, Przychodnia lekarska, Sklep, Apteka, Gimnazjum
  • Droga dojazdowa: Polna droga
  • Komunikacja: Autobus, Kolej, PKS
Marcin Buła

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę " M Kwadrat " sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest ” M Kwadrat ” sp. z o.o. z siedzibą przy Warszawska 58, 05-805 Otrębusy (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres otrebusy@mkwadrat.eu… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu