Milanówek

Wyślij znajomemu

 
Cena
760 500 PLN
Powierzchnia
3 900 m2

Działka budowlano - rolna usytuowana w północno - zachodniej części Milanówka, oddalona od zgiełku centrum miasta. Cisza i spokój pozwalają podziwiać piękno okolicznej przyrody.

Położona w pierwszej linii zabudowy cichych domków jednorodzinnych z bezpośrednim dostępem do drogi asfaltowej, bardzo słoneczna, w pobliżu stadnina koni Amber i wszystkie atrakcje miasta - ogrodu, Milanówka.

Działka należy do jednego właściciela i jest wolna od obciążeń prawnych. Budynki stojące na nieruchomości - mały domek i zabudowania gospodarcze - przewidziane są do rozbiórki. Wszystkie media podłączone są do domku.
Wzdłuż dłuższej, prawej krawędzi będzie wytyczona droga o szerokości ok 8-10 mb. odliczona od całości gruntu. Aktualnie w trakcie wyznaczania.

Idealne miejsce do zbudowania domu poza miastem z gwarancją łatwego dostępu do stolicy i do pracy w mieście, miejsce, w którym można spokojnie realizować każde marzenie o pięknym domu i ogrodzie.

Możliwość podziału na mniejsze działki i zabudowy jedno- lub dwu - lokalowe.

Przy zakupie całości cena podlega negocjacji.

Więcej informacji oraz możliwość zobaczenia działek na spotkaniu.

Wyjątkowa okazja. Zapraszam do kontaktu.

  • Ogrodzenie: Mieszane
  • Plan miejscowy: Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Budownictwo jednorodzinne indywidualne
  • Możliwość podziału: Tak
  • Dostępne w okolicy: Kościół, Park, Bazarek, Apteka, Sklep, Przychodnia lekarska
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Autobus
Marcin Buła

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę " M Kwadrat " sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest ” M Kwadrat ” sp. z o.o. z siedzibą przy Warszawska 58, 05-805 Otrębusy (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres otrebusy@mkwadrat.eu… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu