Feliksów

Wyślij znajomemu

 
Cena
325 000 PLN
Powierzchnia
1 656 m2

Działka budowlana w miejscowości Feliksów, gmina Leszno.

Powierzchnia działki 1656 m² o wymiarach: 52 x 32. Działka objęta jest Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego co bardzo ułatwi zaplanowanie budowy domu.

Możliwość zamiany ( za dopłatą) na mieszkanie w Ożarowie Mazowieckim , Grodzisku bądź w Pruszkowie.

Wszystkie Media doprowadzone są w drodze: prąd, woda i gaz.

W bliskiej odległości przedszkole, szkoła, przychodnia, sklepy.

Podwarszawska miejscowość Feliksów (ok 30 km do Warszawy) jest w otulinie domków jednorodzinnych. Cisza, spokój umożliwia odpowiedni wypoczynek po pracy.

- Tereny mieszkaniowe M
§9.
1. W terenach oznaczonych na rysunku planu literą M plan ustala następujące warunki zabudowy i zagospodarowania terenu:
1) plan ustala przeznaczenie podstawowe - zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna w formie budynków wolno stojących albo bliźniaczych,
2) plan ustala przeznaczenie uzupełniające - budynki gospodarcze w tym garaże o łącznej powierzchni nie większej niż 60 m², infrastrukturę techniczną dla potrzeb działki lub potrzeb lokalnych, dojazdy, dojścia, miejsca postojowe, zieleń urządzoną.
3) plan ustala, że w budynku mieszkalnym lub gospodarczym można lokować nieuciążliwe usługi działające w sferze usług bytowych, pod warunkiem, że działalność ta nie spowoduje wprowadzenia ruchu transportu ciężkiego ani wzmożonego ruchu samochodów osobowych.

Polecam i zapraszam do kontaktu.

Polecam!!!

  • Ogrodzenie: Brak
  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Dostępne w okolicy: Kościół, Park, Sklep, Przedszkole, Szkoła
  • Droga dojazdowa: Utwardzona
  • Komunikacja: Autobus
Joanna Koc

Joanna Koc

Doradca ds. nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę " M Kwadrat " sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest ” M Kwadrat ” sp. z o.o. z siedzibą przy Warszawska 58, 05-805 Otrębusy (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres otrebusy@mkwadrat.eu… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu