Warszawa, Włochy

Wyślij znajomemu

 
Cena
6 175 PLN
Powierzchnia
95 m2

Gotowy do wynajmu praktycznie od zaraz bardzo NOWOCZESNY i ATRAKCYJNY 95 m KLIMATYZOWANY lokal biurowy w formie Open Space z miejscem postojowym w podziemnym garażu w eleganckim i kameralnym prestiżowym biurowcu na pograniczu Ochoty i Włoch w pobliżu ul. Łopuszańskiej i Al. Krakowskiej.

Nowoczesny budynek biurowy z 2014 roku, całodobowo ochraniany i monitorowany, reprezentacyjna recepcja, wysoki standard części wspólnych, karty dostępu, otwierane okna, podziemny parking, granitowa klatka schodowa, 2 windy (osobowa i towarowa), przestronne wspólne eleganckie łazienki na korytarzach (damska, męska, także dla niepełnosprawnych).

Nowoczesny designerski styl budynku i jego wnętrza zadowoli nawet wymagającego Najemcę.

Na każdym piętrze budynku klimatyzowana serwerownia oraz niewielka kuchnia wyposażona w zmywarkę i lodówkę do dyspozycji Najemców

Rzadkość w biurowcach - brak części wspólnych obniżający koszt wynajmu !!!!!

Powierzchnie biurowe wyposażone są m.in. w: nowoczesną klimatyzację, instalację p poż, instalację alarmową światłowód, okablowanie strukturalne, floor boxy, kontrola dostępu, zawsze dostępne miejsca parkingowe dla gości i Klientów najemcy oraz własna stacja ładowania pojazdów elektrycznych.

Lokal składa się z bardzo obszernej powierzchni typu "Open Space" (ok. 80 m) na około 15-16 stanowisk roboczych oraz oddzielnego przeszklonego gabinetu lub salki konferencyjnej (ok. 15 m).

Ponadto zaplecze socjalne z kuchnią, łazienki, ulokowane na korytarzu osobnych zamykanych pomieszczeń dźwiękoszczelnych.

Rozkład pomieszczeń oraz przykładowa wizualizacja umeblowania zgodny z załączonym planem lokalu.

Lokal po generalnym remoncie, gotowy do natychmiastowego rozpoczęcia w nim wszelakiej działalności, elegancka wykładzina biurowa.

Lokal bardzo dobrze doświetlony (wsch - płd), wyjątkowo funkcjonalny, wejście do lokalu tuż przy windzie - w uzgodnieniu z właścicielem lokalu istnieje możliwość wprowadzenia zmian aranżacyjnych w lokalu zgodnie z oczekiwaniami potencjalnego najemcy (zależnych od uzgodnionej długości umowy najmu).

Wysokość pomieszczeń - 3 m.

Minimalny okres wynajmu - 15 miesięcy - umowa na czas nieokreślony z zapisem że żadna ze stron nie może jej wypowiedzieć przed okresem 12 miesięcy (rzadkość w biurowcach) !!!!! - preferowany najem długoterminowy.

Wymagana kaucja zwrotna lub gwarancja Bankowa w wysokości 3M czynszu brutto wraz z opłatami eksploatacyjnymi.

Na podłogach całkowicie nowa wykładzina biurowa, podwieszane sufity, oświetlenie stricte biurowe, dyskretna elegancja.

Wejście do lokalu od strony ulicy z frontowej klatki schodowej.

Ogrzewanie i kanalizacja miejskie, brak gazu w budynku.

WSZYSTKIE pomieszczenia NIEUMEBLOWANE gotowe do dowolnej aranżacji zgodnie z potrzebami najemcy.

Przynależne do lokalu 1 MIEJSCE PARKINGOWE (już w cenie wynajmu) w podziemnym garażu, istnieje możliwość w miarę dostępności wynajęcia także kolejnego podziemnego miejsca parkingowego za dodatkową opłatą.

ATRAKCYJNA cena wynajmu - 6 175 PLN netto (faktura VAT) + koszta eksploatacyjne w wysokości 3 325 PLN (35 PLN/m) zawierające już WSZYSTKIE INNE OPŁATY ALL INCLUSIVE (sprzątanie biur i części wspólnych, dostęp do łączy światłowodowych, energię elektryczną bez limitu, centralne ogrzewanie, zużycie wody ciepłej i zimnej, wywóz śmieci, ochrona budynku, recepcja, miejsce parkingowe).

Miejsce świetnie skomunikowane, szybki dojazd do centrum zarówno samochodem jak i środkami komunikacji miejskiej, bardzo blisko lotniska Chopina. W sąsiedztwie inne budynki liczne punkty usługowe, restauracje i kawiarnie, sklepy i inne obiekty infrastruktury społecznej.
W zasięgu kilku minut pieszo przystanki licznych linii autobusowych i tramwajowych oraz stacje PKP Warszawa Rakowiec i WKD Warszawa RAKÓW.

Idealne miejsce na Kancelarię, Notariat, Showroom, Biuro Handlowe, Pracownię Architektoniczną, Agencję Eventową, Agencję PR lub HR, Biuro Rachunkowe siedzibę firmy IT, Biuro Projektowe, siedziba firmy spedycyjno - transportowej itp.

GORĄCO POLECAM ten bardzo atrakcyjny lokal i zapraszam do osobistego jego obejrzenia - NAPRAWDĘ WARTO !!!!!

  • Recepcja: Tak
  • Monitoring: Tak
  • Ochrona: Tak
  • Kontrola dostępu: Tak
  • Alarm: Tak
  • Światłowód: Tak
  • Czujniki dymu: Tak
  • Tryskacze: Tak
  • Klimatyzacja: Tak
  • Podwieszane sufity: Tak
Krzysztof Budnik

Krzysztof Budnik

Doradca ds. Nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę " M Kwadrat " sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest ” M Kwadrat ” sp. z o.o. z siedzibą przy Warszawska 58, 05-805 Otrębusy (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres otrebusy@mkwadrat.eu… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu