Nowa Wieś

Wyślij znajomemu

 
Cena
2 800 PLN
Powierzchnia
90 m2
Piętro
1

Do wynajęcia lokal usługowo - biurowy w doskonałym położeniu w Nowej Wsi, przy drodze głównej - 2km od centrum Pruszkowa i 1km od Komorowa

Główne wejście znajduje się strony ulicy, idealne miejsce na usługi lub biuro, duże okna od frontu budynku mogą stanowić witrynę.

Lokal jest usytuowany na drugim piętrze domu wolnostojącego. Jest to powierzchnia 90 m2 z pomieszczeniem gospodarczym, w którym można podłączyć urządzenia sanitarne. Na chwilę obecną łazienka znajduje się piętro wyżej.

Niewątpliwą zaletą jest duży parking dla klientów, który otacza budynek i posiada szeroki wjazd, dobrze widoczny z ulicy.

Polecam nie tylko ze względu na cenę, ale i funkcjonalność oraz estetykę pomieszczenia.

Cena netto.

Zapraszam na prezentację.

  • Klimatyzacja: Tak
Marcin Buła

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę " M Kwadrat " sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest ” M Kwadrat ” sp. z o.o. z siedzibą przy Warszawska 58, 05-805 Otrębusy (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres otrebusy@mkwadrat.eu… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu