Warszawa, Śródmieście

Wyślij znajomemu

 
Cena
6 000 PLN
Powierzchnia
82 m2
Piętro
4

Gotowy do wynajmu od zaraz bardzo nowoczesny i ustawny KLIMATYZOWANY 82 m lokal biurowy w świetnej lokalizacji przy ul. Chmielnej, jednej z najbardziej prestiżowych ulic Warszawy.

Lokal w całodobowo chronionym kameralnym budynku biurowego klasy A+ zlokalizowanego na tyłach ul. Chmielnej.

Przy wejściu do budynku recepcja z portierem urzędującym tam codziennie w godzinach 8.00-17.00. Budynek jest całodobowo monitorowany, każde piętro wyposażone jest w indywidualny system monitoringu, jest też oczywiście nowoczesna winda.

Ogrzewanie budynku – własne gazowe. Kanalizacja miejska.

Lokal składa się z dużej powierzchni typu Open Space (ok. 75 m) z możliwością dowolnego podziału oraz zaplecza socjalnego w formie dwóch toalet i małego aneksu kuchennego.

Na chwilę obecną z Open Spacu wydzielone zostało oddzielne pomieszczenie (ok. 24 m) z przeszklonymi ścianami (widoczne na jednym ze zdjęć).

Wysokość pomieszczeń - 3,10 m.

Dostępne w lokalu wszystkie niezbędne instalacje: alarmowa, komputerowa, przeciwpożarowa, klimatyzacja, wentylacja.

Pomieszczenia NIEUMEBLOWANE, gotowe do dowolnej aranżacji przez przyszłego najemcę.

Lokal bardzo dobrze doświetlony i cichy jednocześnie pomimo usytuowania w ścisłym centrum miasta.

Okna wychodzą na bardzo ładne i zadbane wewnętrzne podwórko, jednocześnie z widokiem na Pałac Kultury oraz panoramę Warszawskiego City.

Minimalny okres wynajmu - 2 lata.

Wymagana 2M kaucja zwrotna.

Gwarantowany bezproblemowy dostęp do lokalu 24 godziny na dobę / 7 dni w tygodniu.

Atrakcyjna cena wynajmu - 6 000 PLN netto (w tym koszta ogrzewania, ochrony, części wspólnych itp) + licznikowe zużycie wody i energii elektrycznej.

Fantastyczna lokalizacja, bardzo bliska metra i przy pełnej ofercie wszystkich innych środków komunikacyjnych. Duży ruch pieszych, liczne prestiżowe sklepy i lokale gastronomiczne.

Lokal idealnie nadaje się na Biuro Projektowe, Agencję PR lub HR, Kancelarię, Przedstawicielstwo, Agencję Reklamową, siedzibę firmy IT, Showroom lub Biuro Handlowe.

GORĄCO POLECAM i zapraszam do osobistego oglądania - naprawdę WARTO !!!!!!!!!!!!

  • Recepcja: Tak
  • Monitoring: Tak
  • Ochrona: Tak
  • Kontrola dostępu: Tak
  • Alarm: Tak
  • Światłowód: Tak
  • Czujniki dymu: Tak
  • Tryskacze: Tak
  • Klimatyzacja: Tak
Krzysztof Budnik

Krzysztof Budnik

Doradca ds. Nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę " M Kwadrat " sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest ” M Kwadrat ” sp. z o.o. z siedzibą przy Warszawska 58, 05-805 Otrębusy (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres otrebusy@mkwadrat.eu… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu