Warszawa, Żoliborz

Wyślij znajomemu

 
Cena
3 800 PLN
Powierzchnia
60 m2

Dostępny do wynajmu od lutego 2022 roku ATRAKCYJNY 3-pokojowy (60 m) parterowy lokal biurowo - usługowy na Starym Żoliborzu w pobliżu stacji metra DWORZEC GDAŃSKI.

Lokal składa się z trzech niezależnych od siebie pomieszczeń biurowych (22, 11, 11 m), toalety oraz zaplecza socjalnego (4 m).

Lokal na parterze 3-piętrowej zadbanej kamienicy, w oknach kraty zabezpieczające, drzwi antywłamaniowe typu Gerda, domofon, w pobliżu duży i bezpłatny 30-miejscowy parking dla samochodów, monitoring.

Dostępne w lokalu: kilka linii telefonicznych, instalacja internetowa, instalacje: komputerowa, przeciwpożarowa i alarmowa, media (woda, kanalizacja i ogrzewanie miejskie), wentylacja.

Wejście do lokalu bezpośrednio z klatki schodowej.

Wysokość pomieszczeń - 2,85 m.

Lokal NIEUMEBLOWANY, gotowy do dowolnej aranżacji przez przyszłego najemcę.

ATRAKCYJNA cena wynajmu 3 800 PLN jest już ceną brutto do zapłaty przez przyszłego najemcę + licznikowe opłaty za zużyty prąd i gaz.

Wymagana 1M kaucja zwrotna.

Okolica bardzo spokojna i bezpieczna, dużo zieleni i klimatu Starego Żoliborza.

W bezpośrednim sąsiedztwie lokalu liczne sklepy, restauracje, poczta, kiosk, Bank, fryzjer, dom aukcyjny, zakłady usługowe.

Bardzo dobra komunikacja, w pobliżu liczne przystanki tramwajowe i autobusowe oraz stacja metra DWORZEC GDAŃSKI.

Lokal idealny na biuro handlowe, Kancelarię, Przedstawicielstwo, Notariat, Agencję Reklamową, Biuro Rachunkowe itp.

SERDECZNIE POLECAM i zapraszam do osobistego oglądania !!!!!!!!!!!

  • Monitoring: Tak
  • Kontrola dostępu: Tak
  • Alarm: Tak
  • Światłowód: Tak
  • Czujniki dymu: Tak
Krzysztof Budnik

Krzysztof Budnik

Doradca ds. Nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę " M Kwadrat " sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest ” M Kwadrat ” sp. z o.o. z siedzibą przy Warszawska 58, 05-805 Otrębusy (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres otrebusy@mkwadrat.eu… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu