Warszawa, Włochy

Wyślij znajomemu

 
Cena
9 500 PLN
Powierzchnia
400 m2

Dostępny do wynajmu od zaraz bardzo ATRAKCYJNY i wykończony w wysokim standardzie obszerny (400 m) 6-pokojowy KLIMATYZOWANY lokal biurowo - usługowy w bardzo cichej i spokojnej lokalizacji na pograniczu Ochoty i Włoch w pobliżu Al. Krakowskiej.

Lokal w 3-kondygnacyjnym domu typu bliźniak przystosowanym od lat do działalności stricte biurowej, idealny dla małej lub średniej firmy.

Dom wyposażony jest w elektryczne rolety antywłamaniowe, drzwi przeciwpożarowe i antywłamaniowe, system alarmowy, domofon, klimatyzację i sieć komputerową i internetową.

Przynależny do lokalu także ok. 250 m ogródek na tyłach budynku.

Do lokalu należą dwa miejsca parkingowe w garażu podziemnym, kolejne dwa mogą parkować na terenie posesji !!!!!!!

Parter domu zajmuje duże bardzo funkcjonalne pomieszczenie typu Open Space (86 m), w pełni wyposażona kuchnia (9 m) oraz hall wejściowy z możliwością umieszczenia w nim małej recepcji.

Pierwsze piętro zajmują 2 ustawne gabinety (23, 13 m), pomieszczenie gospodarcze (16 m) oraz elegancka łazienka (7 m).

Na drugim piętrze znajduje się kolejna powierzchnia typu Open Space (90 m) na tą chwilę przedzielona szklaną ścianą na dwa mniejsze pomieszczenia (ok. 60 i 30 m), obszerny korytarz z częścią wypoczynkową oraz także spora łazienka (8 m).

W przyziemiu znajduje się jeszcze: spory garaż na 2 samochody (24 m), kotłownia (9 m), trzy pomieszczenia np. magazynowe (32, 17. 9 m).

Ogrzewanie gazowe z własnego bardzo ekonomicznego pieca gazowego.

Kanalizacja miejska.

Wysokość wszystkich pomieszczeń - 2,75 m.

Lokal w założeniu NIEUMEBLOWANY, gotowy do dowolnej aranżacji przez przyszłego najemcę - w pełni wyposażona kuchnia (m.in. zmywarka), niedawno odremontowany i odmalowany - gotowy do natychmiastowego rozpoczęcia dowolnej działalności gospodarczej.

Preferowany przez właścicieli minimalny najem na czas 1-2 lata (do uzgodnienia).

Wymagana 1M kaucja zwrotna.

BARDZO ATRAKCYJNA cena wynajmu 9 500 PLN netto (faktura VAT) - dodatkowo płatne licznikowe zużycie mediów (energii elektrycznej, gazu, wody, wywozu śmieci i ogrzewania).

UWAGA !!!!!!!!!!! Wykluczony wynajem na Hostele, Przedszkola i Żłobki !!!!!!!!!!

Ogromnym atutem jest lokalizacja. Dom znajduje się w spokojnej i łatwo dostępnej komunikacją miejską okolicy na pograniczu Ochoty i Włoch.

Okolica jest wyjątkowo cicha i bezpieczna, a jednocześnie daje doskonałe możliwości komunikacyjne, bardzo dużo zieleni, niedaleko do wjazdu na obwodnicę miasta. Bardzo dobra i szybka komunikacja z centrum miasta - autobusy, metro.

Lokal idealny na Biuro Handlowe, Showroom, Przedstawicielstwo, Agencję Reklamową lub Kreatywną, Gabinety Psychoterapeutyczne, siedzibę firmy IT, Biuro Rachunkowe lub Księgowe, Biuro Architektoniczne itp.....

GORĄCO POLECAM i zapraszam do osobistego oglądania - naprawdę WARTO !!!!!!!!!

  • Monitoring: Tak
  • Kontrola dostępu: Tak
  • Alarm: Tak
  • Światłowód: Tak
  • Czujniki dymu: Tak
  • Tryskacze: Tak
  • Klimatyzacja: Tak
  • Podwieszane sufity: Tak
Krzysztof Budnik

Krzysztof Budnik

Doradca ds. Nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę " M Kwadrat " sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest ” M Kwadrat ” sp. z o.o. z siedzibą przy Warszawska 58, 05-805 Otrębusy (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres otrebusy@mkwadrat.eu… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu