Warszawa, Wilanów

Wyślij znajomemu

 
Cena
10 900 PLN
Powierzchnia
350 m2

Gotowy do wynajmu od zaraz bardzo ATRAKCYJNY i CICHY 7-pokojowy (350 m) lokal biurowo - usługowy z 7 miejscami parkingowymi w sercu prestiżowego Starego Wilanowa w okolicach Pałacu Wilanowskiego.

Lokal w 2-piętrowym eleganckim budynku typu bliźniak z 1995 roku, bardzo przestronnym i dającym wiele możliwości aranżacyjnych.

Na parterze znajdują się 2 obszerne pomieszczenia biurowe (37 i 17 m), spory hall wejściowy (13 m) z możliwością wydzielenia z niego np. recepcji, duże w pełni umeblowane i wyposażone pomieszczenie socjalne (15), toaleta z prysznicem (4 m), garderoba - szatnia (4 m) oraz duży taras (17 m) z możliwością wyjścia poprzez niego do zadbanego i zadrzewionego ogrodu (800 m).

I piętro zajmują 4 ustawne i dobrze doświetlone gabinety (19, 18, 17, 15 m), balkon oraz duża łazienka (7 m).

Na poddaszu duża otwarta (60 m) powierzchnia typu Open Space oraz duża łazienka (10 m).

Piwnica (z oknami): 2 pomieszczenia ok.16-17 m – jedno z przeznaczeniem na magazyn, drugie - np. na serwerownię + bardzo duży garaż (36 m) bezproblemowo mieszczący 3-4 samochody oraz kotłownia (20 m).

Dodatkowo możliwość parkowania także dla 3-4 samochodów na terenie posesji - wjazd przez 2 oddzielne bramy wjazdowe !!!!!!!

Ogrzewanie gazowe z nowym, oszczędnym piecem.

Bezpieczeństwa domu strzeże instalacja alarmowa oraz całodobowy monitoring.

Lokal odnowiony, gotowy do rozpoczęcia w nim działalności.

Jasne, nowoczesne wnętrza, eleganckie parkietowe podłogi, duże okna zapewniające optymalny dopływ naturalnego światła.

Lokal NIEUMEBLOWANY, gotowy do dowolnej aranżacji przez kolejnego najemcę.

Wysokość pomieszczeń - 2,70 m.

Wymagana 1M kaucja zwrotna.

Minimalny okres najmu - 2 lata, preferowani najemcy długoterminowi.

Okolica bardzo cicha, spokojna i bezpieczna, dużo terenów zielonych, niska zabudowa jednorodzinna.

BARDZO ATRAKCYJNA cena wynajmu 10 900 PLN netto (faktura VAT), dodatkowo płatne licznikowe zużycie energii elektrycznej. gazu, zużycia wody i wywozu śmieci.

Lokal idealny na Biuro Projektowe, Agencję Reklamową, Showroom, Przedstawicielstwo, Biuro Handlowe lub Rachunkowe, Serwis, Agencję Kreatywną, Agencję HR lub PR itp.

GORĄCO POLECAM i zapraszam do osobistego oglądania - naprawdę WARTO !!!!!!!

  • Monitoring: Tak
  • Alarm: Tak
  • Światłowód: Tak
Krzysztof Budnik

Krzysztof Budnik

Doradca ds. Nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę " M Kwadrat " sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest ” M Kwadrat ” sp. z o.o. z siedzibą przy Warszawska 58, 05-805 Otrębusy (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres otrebusy@mkwadrat.eu… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu