Warszawa, Praga-Północ

Wyślij znajomemu

 
Cena
34 500 PLN
Powierzchnia
288 m2
Piętro
Parter

Gotowy do wynajmu od zaraz bardzo ATRAKCYJNY i niezwykle FUNKCJONALNO - ROZKŁADOWY parterowy 288 m KLIMATYZOWANY lokal z dużymi witrynami w eleganckiej przedwojennej zabytkowej kamienicy biurowo - handlowej przy głównej ulicy Pragi Płn. Targowej, blisko stacji metra DWORZEC WILEŃSKI w ATRAKCYJNEJ cenie !!!!!!

Jedna z najlepszych lokalizacji komunikacyjnych na Pradze - bardzo duży ruch pieszy i komunikacyjny, w zasięgu wzroku CH GALERIA WILEŃSKA i stacja metra DWORZEC WILEŃSKI !!!!!!!!!

Elegancka i stylowa zabytkowa przedwojenna kamienica w samym centrum Starej Pragi , zadbana i czysta klatka schodowa, parter, całodobowa ochrona budynku, monitoring 24 h.

Pierwotnie lokal był dużą powierzchnią typu Open Space. Ostatni najemca podzielił go karton-gipsowymi ściankami na różnej wielkości gabinety i mniejsze otwarte przestrzenie - Wynajmujący gotowy jest na rearanżację lokalu zgodnie z oczekiwaniami przyszłego najemcy. Większość ścianek można zlikwidować (oczywiście poza ścianami nośnymi) lub dobudować nowe - wszystkie detale są oczywiście do uzgodnienia pomiędzy stronami.

Na chwilę obecną lokal składa się z 10 gabinetów - powierzchni w konfiguracji półotwarto - zamkniętej (35, 32, 24, 22, 18, 18, 18, 17, 16, 12 m), pomieszczenia socjalnego (9 m), dwóch serwerowni (16 i 7 m), magazynu - pomieszczenia gospodarczego (4 m), dwóch sporych toalet (8 m) oraz 2 halli wejściowych do wykorzystania (12 i 9 m).

Z uwagi na dużą ilość pionów kanalizacyjnych w lokalu istnieje możliwość instalacji dodatkowych 2-3 toalet na życzenie najemcy.

Lokal posiada 4 wejścia dla klientów od strony ulicy oraz 2 oddzielne wejścia od podwórka dla dostawców !!!!!!

Aktualny rozkład pomieszczeń zgodny z załączonym planem lokalu oraz przykładowymi wizualizacjami.

W ramach PROMOCJI możliwość wynajmu także w ramach czynszu podstawowego użytkowych piwnic o powierzchni 83 m w podziemiach lokalu (plan i wizualizacja w załączniku) !!!!!!!!!!!

Obecny przydział mocy w lokalu 50 KW z możliwością rozszerzenia jej nawet do 100 KW !!!!!!

Możliwość wykorzystania lokalu także na np. Gastronomię - możliwość założenia specjalistycznej wentylacji, ponadto jest zgoda Wspólnoty mieszkaniowej na sprzedaż w lokalu Alkoholu !!!!!!!!!

Dostępne w lokalu instalacje: sieciowa, telefoniczna i ŚWIATŁOWODOWA.

UWAGA !!!!!!! Możliwość wynajmu lokalu w rozbiciu na dwa oddzielne lokale: 129 i 189 m.

Ponadstandardowa wysokość pomieszczeń - ok. 3,34 m !!!!!!

Ogrzewanie i kanalizacja miejskie - brak gazu w lokalu.

Lokal NIEUMEBLOWANY, gotowy do dowolnej aranżacji przez potencjalnego najemcę.

Parkowanie pod kamienicą w strefie płatnego parkowania lub na pobliskim parkingu CH WILEŃSKA.

Dla zainteresowanych możliwość wyrobienia także przyszłemu najemcy tzw. MIEJSKIEJ KARTY PARKINGOWEJ (koszt to jedynie 30 PLN/rocznie) upoważniającej do bezpłatnego parkowania autem w promieniu najbliższych 8 parkometrów od kamienicy !!!!!!!!!!!!

Minimalny okres wynajmu - 3 lata, potem umowa ewentualnie przechodząca na czas nieokreślony z np. 3 M okresem wypowiewdzenia.

Preferowani zdecydowanie najemcy długoterminowi i stabilni finansowo.

Przy dłuższym wynajmie istnieje możliwość wprowadzania uzgodnionych z właścicielem modyfikacji i ulepszeń w lokalu oraz PARTYCYPACJI w kosztach dostosowania lokalu do potrzeb potencjalnego najemcy !!!!!

Istnieje także możliwość skorzystania przez przyszłego najemcę z tzw. "Wakacji Czynszowych" po uzgodnieniu tego z Wynajmującym (do uzgodnienia).

Wymagana tylko 1-2 M kaucja zwrotna - do uzgodnienia (rzadkość w tego typu lokalach użytkowych) !!!!!!

BARDZO ATRAKCYJNA (tylko 145 PLN/m) cena wynajmu 34 500 PLN netto (faktura VAT) + jedynie licznikowe zużycie mediów (energii elektrycznej, wywozu śmieci, wody i ogrzewania - ryczałtowo) - ostatni najemca uiszczał z tego tytułu opłaty w wysokości ok. 1 500 PLN/mies.

Doskonały punkt komunikacyjny ze względu na ilość linii tramwajowych i autobusowych oraz metra. W pobliżu Stadion Narodowy, dworzec Wschodni i Wileński, Park Skaryszewski, kompleks sportowo rekreacyjny "Prawy brzeg".

Idealne miejsce na Showroom, Punkt Usługowy, Gabinety Psychologiczne, Restaurację, prestiżowy Sklep, Gabinety Lekarskie, siedzibę Banku, Cukiernię, Salon SPA lub Kosmetologia, Klinika Stomatologiczna, Centrum Logistyczne, Ekskluzywny Salon Tatuażu, Call Center itp....

SERDECZNIE POLECAM i zapraszam do osobistego oglądania - naprawdę WARTO !!!!!!!!!!!!!!!!!

  • Monitoring: Tak
  • Ochrona: Tak
  • Kontrola dostępu: Tak
  • Alarm: Tak
  • Światłowód: Tak
  • Czujniki dymu: Tak
  • Tryskacze: Tak
  • Klimatyzacja: Tak
  • Podwieszane sufity: Tak
Krzysztof Budnik

Krzysztof Budnik

Doradca ds. Nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę " M Kwadrat " sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest ” M Kwadrat ” sp. z o.o. z siedzibą przy Warszawska 58, 05-805 Otrębusy (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres otrebusy@mkwadrat.eu… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu