Warszawa, Mokotów

Wyślij znajomemu

 
Cena
7 000 PLN
Powierzchnia
200 m2
Liczba pokoi
8
Piętro
2

Gotowy do wynajmu od połowy grudnia lub stycznia 2021 roku bardzo ATRAKCYJNY 8-pokojowy (200 m) bardzo funkcjonalny lokal biurowy w kameralnym biurowcu klasy B w okolicach Parków Morskie Oko i Promenada.

Elegancki przedwojenny budynek stricte biurowy, II piętro (bez windy) brak współczynnika części wspólnych w budynku (rzadkość w biurowcach) instalacja światłowodowa, uchylne okna, sieć teleinformatyczna i telefoniczna, ogólnodostępne naziemne miejsca parkingowe w bezpośrednim sąsiedztwie.

Lokal po generalnym niedawno przeprowadzonym remoncie wszystkich pomieszczeń, eleganckie wykładziny na podłogach we wszystkich pomieszczeniach roboczych, terakota w hallu wejściowym, toaletach oraz pomieszczeniu socjalnym.

Bezpieczeństwo lokalu zapewnia zainstalowana instalacja alarmowa (do aktywacji).

Lokal składa się z 8 niezależnych od siebie pokojów stricte biurowych (35, 30, 24, 17, 15, 15, 13, 8 m), 3 toalet (4, 4, 3 m), obszernego pomieszczenia socjalnego ze zmywarką (12 m), archiwum - magazynku ( 6 m) oraz obszernego hallu wejściowego z możliwością wydzielenia z niego recepcji oraz np. poczekalni dla Klientów.

Rozkład pomieszczeń zgodny z załączonym planem lokalu.

Dostępne w lokalu: sieć komputerowa, telefoniczna i przeciwpożarowa, szerokopasmowy internet światłowodowy, system alarmowy.

Spore okna zapewniające optymalny dostęp światła do wszystkich pomieszczeń, cisza, sporo zieleni wokoło.

Brak w lokalu klimatyzacji ale z uwagi na bardzo grube przedwojenne mury w lokalu cały rok panuje stosunkowo optymalna temperatura - ponadto w oknach od strony płd zainstalowane są specjalne folie odbijające promienie słoneczne.

Ogrzewanie i kanalizacja miejskie.

Wszystkie pomieszczenia NIEUMEBLOWANE (poza toaletami i socjalem), gotowe do dowolnej aranżacji przez przyszłego najemcę w porozumieniu z właścicielem lokalu.

Wysokość pomieszczeń - 2,70 m.

Minimalny okres wynajmu - 1 - 2 lata.

Wymagana 1M kaucja zwrotna brutto wraz z opłatami eksploatacyjnymi.

UWAGA !!!! Istnieje możliwość zameldowania tymczasowo w lokalu praktycznie dowolnej ilości osób dzięki czemu każda z nich otrzyma dzięki tzw. Miejskiej Karcie Parkingowej (jej koszt to zaledwie 36 PLN/rocznie) możliwość parkowania swego samochodu w obrębie najbliższych 8 parkometrów od lokalu !!!!!!!!!

BARDZO ATRAKCYJNA cena wynajmu - 7 000 PLN netto (faktura VAT) + dodatkowo płatne jedynie licznikowe zużycie mediów (woda, śmieci, energia elektryczna, ogrzewanie)

Bardzo dobra lokalizacja budynku, 5 minut spacerem do Parku Morskie Oko, 15 minut samochodem na lotnisko CHOPINA, 10 minut do centrum miasta. W pobliżu liczne przystanki autobusowe i tramwajowe, pełna infrastruktura handlowo- usługowa.

Świetne miejsce na Szkołę Językową, Przychodnię Psychologiczną, Call Center, siedzibę firmy z branży IT, Agencję Kreatywną lub Reklamową, Biuro Rachunkowe lub Księgowe, Pracownię Architektoniczną itp.

GORĄCO POLECAM i zapraszam do osobistego oglądania - naprawdę WARTO !!!!!!!

 • Monitoring: Tak
 • Kontrola dostępu: Tak
 • Alarm: Tak
 • Telefon: Tak
 • Internet: Tak
 • Światłowód: Tak
 • Wysokość pomieszczeń (cm): 270
 • Pow. magazynowa: 4
 • Zaplecze socjalne: Tak
 • Odl. od centrum miasta [km]: 3
 • Typ ulicy/drogi: Cicha
 • Komunikacja: Tramwaj, Autobus
Krzysztof Budnik

Krzysztof Budnik

Doradca ds. Nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę " M Kwadrat " sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest ” M Kwadrat ” sp. z o.o. z siedzibą przy Warszawska 58, 05-805 Otrębusy (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres otrebusy@mkwadrat.eu… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu