Warszawa, Wola

Wyślij znajomemu

 
Cena
13 255,01 PLN
Powierzchnia
198 m2

Gotowe do wynajmu praktycznie od zaraz bardzo ATRAKCYJNE rozkładowe i nowoczesne KLIMATYZOWANE 4-pokojowe (198 m) biuro w formie Open Space z gwarantowanymi 2 miejscami parkingowymi w kameralnym biurowcu w bezpośrednim sąsiedztwie stacji metra RONDO DASZYŃSKIEGO.

Elegancki budynek z 2008 roku, całodobowa ochrona i monitoring, wysoki standard części wspólnych, nowoczesny wystrój. Kameralny budynek, łączący tradycję z nowoczesnością biurowiec klasy B+, harmonijnie wkomponowany w istniejącą zabudowę odrestaurowanych, przedwojennych kamienic.

W stylistyce budynek nawiązuje do tradycyjnej przedwojennej zabudowy starej Warszawy, która wykorzystywała cegłę klinkierową jako materiał wykończeniowy. Elementami współczesnego design’u są m.in. stal, szkło, egzotyczne drewno, prostota linii architektonicznej.

Ogromnym atutem lokalizacji jest doskonałe połączenie komunikacyjne z centrum miasta w pobliżu stacja metra RONDO DASZYŃSKIEGO, przystanki autobusowe i tramwajowe. Ciekawa architektura i otoczenie podkreślają kameralny charakter budynku co w połączeniu z doskonałym położeniem zapewni komfortowe warunki dla każdej firmy.

Do dyspozycji najemców powierzchnia umożliwiająca elastyczność podziału przestrzeni zarówno w formie "gabinetowej jak i "open space. W chwili obecnej lokal składa się z obszernej powierzchni typu Open Space (129 m), 3 niezależnych gabinetów - sal konferencyjnych (19, 16, 14 m), 2 oddzielnych toalet (5 i 4 m), pomieszczenia magazynowego - archiwum - serwerownia (5 m) i zaplecza socjalnego 4,5 m (zgodnie z załączonym planem).

Przynależne do lokalu także 2 podziemne miejsca postojowe w podziemiach budynku w cenie 600 PLN/mies. netto. z możliwością wynajmu dodatkowych w miarę ich dostępności.

Istnieje możliwość bezpłatnej instalacji logo przyszłego najemcy na elewacji budynku - lokalizacja logo do uzgodnienia (w cenie wynajmu).

Budynek wyposażony jest w nowoczesny system klimatyzacji, otwierane okna, parking na terenie dziedzińca, windę, podłogi drewniane i wykładzinę dywanową, kontrolę dostępu i BMS, sale konferencyjne, okablowanie CAT 5E. Do dyspozycji najemców 45 miejsc parkingowych.

Lokal NIEUMEBLOWANY, gotowy do dowolnej aranżacji przez przyszłego najemcę. Widoczne na zdjęciach meble należały do jednego z poprzednich najemców.

BARDZO ATRAKCYJNA cena wynajmu 3 069 EUR (zależna od kursu EUR/PLN) - (15,5 EUR/m) netto (faktura VAT) + 23 PLN/m koszty eksploatacyjne + jedynie licznikowe zużycie energii elektrycznej.

Wymagana 3 M kaucja zwrotna brutto (wraz z kosztami eksploatacyjnymi) lub Depozyt gotówkowy w wysokości 3M czynsz najmu i czynszu za miejsca postojowe oraz 3M opłat eksploatacyjnych + VAT lub w tej samej wysokości gwarancja bankowa wystawiona przez bank, zaaprobowana uprzednio przez Wynajmującego.

Minimalny okres wynajmu - 2 -3 lata (DO UZGODNIENIA).

Lokal idealny na Kancelarię Prawno - Podatkową, Notariat, Biuro Księgowe lub Architektoniczne, Agencję HR lub PR, siedzibę firmy z branży IT, Biuro Doradcze, Agencję Reklamową lub Marketingową lub po prostu na inne PRESTIŻOWE biuro z dostępem do świetnej komunikacji oraz bliskością ścisłego centrum miasta.

SERDECZNIE POLECAM i zapraszam do osobistego oglądania - naprawdę WARTO !!!!!!!

  • Recepcja: Tak
  • Monitoring: Tak
  • Ochrona: Tak
  • Kontrola dostępu: Tak
  • Alarm: Tak
  • Światłowód: Tak
  • Czujniki dymu: Tak
  • Tryskacze: Tak
  • Klimatyzacja: Tak
  • Podwieszane sufity: Tak
Krzysztof Budnik

Krzysztof Budnik

Doradca ds. Nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę " M Kwadrat " sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest ” M Kwadrat ” sp. z o.o. z siedzibą przy Warszawska 58, 05-805 Otrębusy (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres otrebusy@mkwadrat.eu… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu