Warszawa, Bielany

Wyślij znajomemu

 
Cena
11 999 PLN
Powierzchnia
179 m2
Piętro
Parter

Dostępny do wynajęcia od zaraz bardzo ELEGANCKI i NOWOCZESNY 7-pokojowy (179 m) KLIMATYZOWANY lokal użytkowo - biurowy w świetnej i prestiżowej lokalizacji na pograniczu Bielan i Marymontu – blisko pięknego parku Kaskada, zaledwie 10 minut od stacji metra MARYMONT.

Lokal mieści się na parterze w ekskluzywnym o niepowtarzalnej bryle budynku stricte biurowym przy cichej i spokojnej uliczce z widokiem na piękny ogród.

Lokal z dwoma wejściami, od ogrodu, który przynależy do lokalu oraz klatki schodowej.

Nowoczesny budynek biurowy, wysoki standard części wspólnych, oryginalna bryła budynku, KLIMATYZACJA, ŚWIATŁOWÓD, SIEĆ TELE-INFORMATYCZNA - podziemny garaż dla najemców.

Na chwilę obecną składa się z 4 niezależnych gabinetów biurowych, 2 salek konferencyjnych, przestronnego open-space, zamykanego wyposażonego pomieszczenia socjalnego, dwóch toalet, dwóch pomieszczeń gospodarczo-socjalnych i dużego hallu wejściowego z możliwością wydzielenia z niego stanowiska recepcyjnego lub poczekalni dla Klientów.

Do lokalu przynależy duży taras i cześć ogrodu oraz 3 miejsca parkingowe w garażu podziemnym oraz ewentualnie jedno na zewnątrz w cenie najmu (warunek - długoterminowy okres najmu - do uzgodnienia).

Bezpieczeństwa lokalu strzeże całodobowy monitoring budynku jak i indywidualny alarm dla lokalu.

Wszystkie pomieszczenia NIEUMEBLOWANE, gotowe do dowolnej aranżacji przez przyszłego najemcę - lokal może być zaaranżowany według życzeń klienta w uzgodnieniu z właścicielem lokalu.

Wysokość pomieszczeń - 3 m.

Ogrzewanie własne gazowe.

Wymagana tylko 1M kaucja zwrotna (rzadkość w biurowcach) !!!!!!

Minimalny okres wynajmu - 1-2 lata (preferowany NAJEM DŁUGOTERMINOWY).

Miejsce świetnie skomunikowane - zaledwie 10 minut do stacji metra MARYMONT, obok zjazd na Wisłostradę oraz Trasę Armii Krajowej.

BARDZO ATRAKCYJNA cena wynajmu - 11 999 PLN netto (zaledwie 67 PLN/m) + jedynie licznikowe zużycie energii elektrycznej oraz gazu (Istnieje możliwość wynajmu także bez VAT).

Lokal idealny na Biuro Architektoniczne, Showroom, Kancelarię lub Notariat, Biuro Księgowo - Rachunkowe, Przedstawicielstwo, Agencję Reklamową lub HR, siedzibę firmy z branży IT itp.

SERDECZNIE POLECAM i zapraszam do osobistego obejrzenia - naprawdę WARTO !!!!!!!!!

  • Monitoring: Tak
  • Kontrola dostępu: Tak
  • Alarm: Tak
  • Światłowód: Tak
  • Czujniki dymu: Tak
  • Tryskacze: Tak
  • Klimatyzacja: Tak
Krzysztof Budnik

Krzysztof Budnik

Doradca ds. Nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę " M Kwadrat " sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest ” M Kwadrat ” sp. z o.o. z siedzibą przy Warszawska 58, 05-805 Otrębusy (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres otrebusy@mkwadrat.eu… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu