Warszawa, Śródmieście

Wyślij znajomemu

 
Cena
12 000 PLN
Powierzchnia
150 m2

Dostępny do wynajmu od zaraz bardzo ATRAKCYJNY i FUNKCJONALNO - ROZKLADOWY 4-pokojowy (150 m) KLIMATYZOWANY lokal biurowo - usługowy z 2 podziemnymi miejscami parkingowymi w świetnej lokalizacji bezpośrednio w sąsiedztwie stacji metra CENTRUM KOPERNIKA oraz Biblioteki Uniwersytetu Warszawskiego BUW.

Lokal w pełni KLIMATYZOWANY. Budynek biurowo - mieszkalny całodobowo ochraniany i monitorowany, wejście z portiernią. W budynku znajdują się liczne biura, Kancelarie, Przedstawicielstwa a na parterze ciąg lokali usługowo-handlowych.

Lokal składa się z 4 pomieszczeń biurowych: 47 m powierzchni typu Open Space, 3 niezależnych od siebie gabinetów (23, 21, 18 m), sporej łazienki (7,5 m), pomieszczenia gospodarczego (7 m) niewielkiego aneksu kuchennego (5,5 m) oraz obszernego hallu wejściowego (28 m) z możliwością wydzielenia z niego recepcji lub poczekalni dla Klientów

Już w cenie wynajmu także DWA MIEJSCA PARKINGOWE w podziemnym garażu !!!!

Wymagana 1,5-miesięczna kaucja zwrotna.

Lokal po wymianie oświetlenia, odświeżony, nowe łazienki oraz panelowe podłogi gotowy do dowolnej aranżacji przez przyszłego najemcę. Klimatyzacja, sieć komputerowa, okablowanie telefoniczne, elektryczne.

Wyposażenie kuchni pozostaje, reszta mebli widoczna na zdjęciach pochodzi od jednego z poprzednich najemców i nie będzie dostępna dla kolejnego najemcy.

Lokal przed przekazaniem zostanie pomalowany przez właściciela na jednolity uzgodniony z przyszłym najemcą kolor.

ATRAKCYJNA cena wynajmu 12 000 PLN netto (faktura VAT) + czynsz administracyjny wraz z zaliczkami na wodę i ogrzewanie w wysokości ok. 3 000 PLN netto + energia elektryczna według liczników.

Okolica bardzo dobrze skomunikowana - liczne autobusowe, 5 minut spacerem do stacji metra CENTRUM KOPERNIKA.

Lokal idealnie nadaje się na Kancelarię , firmę szkoleniową, Studio Makijażu lub Tatuażu, Szkołę Językową, biuro Coworkingowe, Biuro Handlowe, Agencję Reklamową lub HR, Przedstawicielstwo, siedzibę firmy IT, Notariat itp.

SERDECZNIE POLECAM i zapraszam do osobistego obejrzenia tego bardzo ciekawego lokalu - naprawdę warto !!!!!!

  • Monitoring: Tak
  • Ochrona: Tak
  • Kontrola dostępu: Tak
  • Alarm: Tak
  • Światłowód: Tak
  • Klimatyzacja: Tak
Krzysztof Budnik

Krzysztof Budnik

Doradca ds. Nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę " M Kwadrat " sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest ” M Kwadrat ” sp. z o.o. z siedzibą przy Warszawska 58, 05-805 Otrębusy (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres otrebusy@mkwadrat.eu… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu