Warszawa, Wola

Wyślij znajomemu

 
Cena
6 000 PLN
Powierzchnia
144 m2
Piętro
2

Gotowy do wynajęcia od zaraz ATRAKCYJNY i przestronno - ustawny 4-pokojowy (144 m) lokal użytkowo - biurowy w nowoczesnym budynku mieszkalno - biurowym przy ul. Żytniej na bliskiej Woli.

Lokal na I piętrze (z windą) całodobowo chronionego i monitorowanego apartamentowca z 2001 roku.

Lokal składa się z dużego salonu (31 m), 3 gabinetów roboczych (19, 16, 14 m), dużego hallu wejściowego (22 m) z możliwością wydzielenia z niego stanowiska recepcyjnego, 2 sporych łazienek (po ok. 6 m), oddzielnej toalety (2 m), obszernej umeblowanej i wyposażonej kuchni (14 m) oraz pomieszczenia magazynowego (6 m).

Przynależne do lokalu (w cenie) także 1 podziemne MIEJSCE PARKINGOWE z możliwością wynajmu kolejnych dodatkowych już płatnych !!!!!!!

Wysokość pomieszczeń 2,70 m.

Lokal NIEUMEBLOWANY, zainstalowany alarm w lokalu, świeżo po gruntownym remoncie wszystkich pomieszczeń.

Lokal stosunkowo cichy i dobrze doświetlony.

Minimalny okres wynajmu - 1 rok, preferowany najem długoterminowy.

Wymagana 1M kaucja zwrotna.

Dostępne w lokalu instalacje: Grawitacyjna, szybki światłowód internetowy.

BARDZO ATRAKCYJNA cena wynajmu 6 000 PLN brutto (właściciel nie jest płatnikiem podatku VAT) + jedynie licznikowe zużycie energii elektrycznej (brak gazu w budynku).

Wymagana 1-miesięczna kaucja zwrotna.

Główne atuty nieruchomości: lokalizacja w atrakcyjnym a jednocześnie spokojnym miejscu, bardzo dobra komunikacja 2 przystanki do stacji metra RONDO DASZYŃSKIEGO, świetna komunikacja.

Lokal nadaje się na każdą działalność biurową: Kancelarię, Przedstawicielstwo, Biuro Handlowe, Agencję PR lub Reklamową, Agencję Kreatywną lub HR, Biuro Rachunkowe, siedzibę firmy IT itp.

SERDECZNIE POLECAM i zapraszam do osobistego oglądania !!!!

  • Monitoring: Tak
  • Ochrona: Tak
  • Kontrola dostępu: Tak
  • Alarm: Tak
  • Światłowód: Tak
Krzysztof Budnik

Krzysztof Budnik

Doradca ds. Nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę " M Kwadrat " sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest ” M Kwadrat ” sp. z o.o. z siedzibą przy Warszawska 58, 05-805 Otrębusy (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres otrebusy@mkwadrat.eu… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu