Warszawa, Mokotów

Wyślij znajomemu

 
Cena
6 300 PLN
Powierzchnia
102 m2
Piętro
1

Dostępny do wynajmu od połowy sierpnia bardzo ATRAKCYJNY 3-pokojowy (102 m) KLIMATYZOWANY lokal biurowy atrakcyjnie położony w sercu Starej Sadyby w pobliżu siedziby TVN pomiędzy ul. Powsińską i Al. Sobieskiego.

Lokal na 2 piętrze w całodobowo monitorowanym budynku stricte biurowym (bez windy) w niskiej zabudowie. W całym budynku rozprowadzona jest wysokiej klasy infrastruktura tele-informatyczna, serwerownia zbiorcza dla całego budynku.

Zarówno lokal jak i cały budynek po kapitalnym remoncie wszystkich pomieszczeń.

Sam lokal składa się z bardzo obszernego "Open Spacu" (34 m), dwóch niezależnych oddzielnych gabinetów (22 i 19 m), obszernego hallu wejściowego (12 m) z możliwością wydzielenia z niego recepcji lub poczekalni dla Klientów, sporej (6 m) łazienki z kabiną prysznicową, w pełni wyposażonego pomieszczenia socjalnego.

Lokal w wysokim standardzie wykończenia, na podłogach dębowy parkiet, system alarmowy, videomofon, rozprowadzona infrastruktura teleinformatyczna, KLIMATYZACJA.

Bezproblemowe parkowanie przed budynkiem (bez parkometrów)

Wszystkie pomieszczenia NIEUMEBLOWANE (poza kuchnią i łazienką), gotowe do dowolnej aranżacji przez przyszłego najemcę.

Minimalny okres wynajmu - 2 lata.

Wymagana 3M kaucja zwrotna.

Bardzo Atrakcyjna cena wynajmu 6 300 PLN netto (zaledwie 61 PLN/m) + koszty eksploatacyjne 630 PLN + licznikowe zużycie energii elektrycznej.

Idealny lokal na Kancelarie Prawną lub Notariat, Przedstawicielstwo, Biuro Handlowe, Agencję Kreatywną, Biuro Architektoniczne lub Projektowe etc.

GORĄCO POLECAM i zapraszam do osobistego oglądania - naprawdę WARTO !!!

  • Monitoring: Tak
  • Kontrola dostępu: Tak
  • Alarm: Tak
  • Światłowód: Tak
  • Klimatyzacja: Tak
Krzysztof Budnik

Krzysztof Budnik

Doradca ds. Nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę " M Kwadrat " sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest ” M Kwadrat ” sp. z o.o. z siedzibą przy Warszawska 58, 05-805 Otrębusy (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres otrebusy@mkwadrat.eu… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu