Odrano-Wola

Wyślij znajomemu

 
Cena
585 225 PLN
Powierzchnia
4 335 m2

Działka budowlana o powierzchni 4330 m2, bardzo blisko Grodziska Mazowieckiego - 3min autem, w Odrano-Woli. Położona bezpośrednio przy głównej drodze gminnej z dostępem do mediów (prąd, gaz, wodociąg). Po bokach działki znajdują się dwie drogi polne szerokie na 8 m i 5 m. W sąsiedztwie zabudowa nowa i z lat 90-tych.

Urokliwa, spokojna okolica idealna do zamieszkania. W okolicy prężnie rozwijającego się miasta, w którym możemy skorzystać z przedszkoli, szkół, kina, basenu, kortów, targowiska, galerii handlowej i wielu innych usług i atrakcji kulturalno-sportowych.

Działka ma kształt prostokątnego trapezu o wymiarach 33 x 138 x 33 x 133. Wjazd na działkę od strony północnej - od drogi głównej, asfaltowej.

Teren płaski, suchy, porośnięty samosiejkami. Objęty aktualnym planem zagospodarowania przestrzennego, w ramach którego można wybudować domy jedno - i dwu - lokalowe.

Teren bardzo dobrze skomunikowany z Grodziskiem Mazowieckim - 4 km i Warszawa - 40 km (autostradą A2), Trasa Katowicka - 8 km.
Najbliższy przystanek autobusowy linii podmiejskiej ok. 0,5 km. Alternatywna komunikacja - PKP i WKD w Grodzisku Mazowieckim.

Więcej informacji na spotkaniu prezentacyjnym.

Gorąco polecam !

  • Ogrodzenie: Brak
  • Dostępne w okolicy: Kościół, Gimnazjum, Las, Zabudowa niska, Apteka, Bar, Komenda policji, Bazarek, Centrum handlowe, Restauracja, Rzeka, Przedszkole, Szpital, Basen, Przychodnia lekarska, Sklep, Park, Szkoła, Plac zabaw
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: PKS, Autobus
Marcin Buła

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę " M Kwadrat " sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest ” M Kwadrat ” sp. z o.o. z siedzibą przy Warszawska 58, 05-805 Otrębusy (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres otrebusy@mkwadrat.eu… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu