Rozalin

Wyślij znajomemu

 
Cena
235 000 PLN
Powierzchnia
1 500 m2

Działka budowlana o powierzchni 1.500m2 zlokalizowana w Rozalinie gmina Nadarzyn.

Malownicza okolica, działka sucha, starodrzew. Kształt kwadratu wymiary 36,97 x 40,57.

Media - prąd, woda, gaz w głównej drodze do podciągnięcia w odległości zależnej od położenia działki w podziale ( do wyboru jest 6 działek )
.
Dojazd drogą 8m na zasadach służebności. W okolicy znajdują się sklepy, szkoła, przedszkole i przychodnia ( Młochów, Nadarzyn, Żelechów ).

Do Warszawy dojazd trasą katowicką ok 25 km.

Jest miejscowy plan zagospodarowania, który przewiduje zabudowę mieszkaniową jednorodzinną z budynkami w układzie wolnostojącym i bliźniaczym. Istnieje możliwość prowadzenia usług nieuciążliwych z tym że działka z usługami nie może być mniejsza niż 3.000m2. Wysokość zabudowy mieszkaniowej do 2,5 kondygnacji oraz budynków gospodarczych i garaży do 1 kondygnacji. Powierzchnia biologicznie czynna działki to minimum 70%.

  • Ogrodzenie: Brak
Beata Gołębiowska

Beata Gołębiowska

Doradca ds. Nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę " M Kwadrat " sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest ” M Kwadrat ” sp. z o.o. z siedzibą przy Warszawska 58, 05-805 Otrębusy (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres otrebusy@mkwadrat.eu… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu