Milanówek

Wyślij znajomemu

 
Cena
350 000 PLN
Powierzchnia
1 104 m2

Piękna działka budowlana ze starodrzewem sosnowym w Milanówku. W sąsiedztwie domy jednorodzinne i wille. Działka kształtna, zbliżona do kwadratu, położona w II linii zabudowy. Dojazd uliczką asfaltową. W ulicy wodociąg miejski, na działce prąd i gaz. Na terenie znajduje się murowany, parterowy budynek o pow. 100 m2 z 2 wejściami, który, zgodnie z planem zagospodarowania przestrzennego, można wykorzystać na usługi nieuciążliwe i może służyć do działalności gospodarczej, handlowej (sklepik internetowy) lub innej (przedszkole, klub malucha). Do budynku przylega garaż 20 m2. Istniejący budynek można rozbudować lub przeznaczyć do rozbiórki. Działka w odległości 10-15 min pieszo od stacji PKP.

  • Ogrodzenie: Inne
Beata Gołębiowska

Beata Gołębiowska

Doradca ds. Nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę " M Kwadrat " sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest ” M Kwadrat ” sp. z o.o. z siedzibą przy Warszawska 58, 05-805 Otrębusy (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres otrebusy@mkwadrat.eu… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu