Wolica

Wyślij znajomemu

 
Cena
505 000 PLN
Powierzchnia
48 m2
Liczba pokoi
1

Przepiękna działka leśna z prawem zabudowy wg obowiązującego planu zagospodarowania terenu.

Działka w kształcie prostokąta narożna z wjazdem od dwóch ulic. Na działkę jest doprowadzona energia -siła , i woda ze studni. W ulicy gminnej przy działce jest gaz, kanalizacja , woda miejska i światłowód.

Na działce stoi budynek mieszkalny o powierzchni zabudowy 35 m2 , powierzchnia użytkowa jest powiększona o poddasze i o cześć podziemną -Część podpiwniczona jest murowana i posiada wejście z zewnątrz i wewnętrzne od pokoju.

Do budynku doprowadzona jest energia i woda. Budynek ogrzewany jest kominkiem tzw. " kozą " oraz z promiennika elektrycznego.
Wyposażenie domu :
Pokój z aneksem kuchennym wyposażony w sofę ,szafę, regały , w aneksie kuchennym jest zmywarka, pralka, płyta ceramiczna.
Poddasze doświetlone dwoma oknami i służy jako dodatkowa część sypialniana.
Działka ogrodzona, ciekawie zagospodarowana, rozbudowany plac zabaw, dwa domki dla dzieci, sauna z basenem.

Idealna miejsce dla rodziny z dziećmi na wypoczynek od zaraz a przyszłości po wybudowaniu domu całorocznego miejsce zamieszkania na stałe.

Polecam i zapraszam.

  • Kształt działki: Prostokąt
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
Marianna Kaczmarczyk

Marianna Kaczmarczyk

Doradca ds. Nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę " M Kwadrat " sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest ” M Kwadrat ” sp. z o.o. z siedzibą przy Warszawska 58, 05-805 Otrębusy (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres otrebusy@mkwadrat.eu… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu