Milęcin

Wyślij znajomemu

 
Cena
1 333 000 PLN
Powierzchnia
207 m2
Liczba pokoi
5

Do sprzedania wolnostojący dom z garażem wbudowanym oraz garażem wolnostojącym na działce o powierzchni 2000m2.
Dom idealnie utrzymany bez śladów użytkowania , wykończony w wysokim standardzie dla wymagającego klienta.
Parter domu to salon z kominkiem, wydzielona kuchnia z oknem, łazienka z kabiną prysznicową ,p. pokój, garderoba, garaż i kotłownia.
Z salonu wyjście na taras i na część ogrodową.
Kuchnia -zabudowa indywidualna z wbudowanym sprzętem AGD / KUCHNIA MIKROWALOWA, PIEKARNIK , PŁYTA CERAMICZNA , LODÓWKA Z KOSTKARKĄ DO LODU /

Piętro domu to trzy pokoje, łazienka i garderoba z oknem oraz sypialnia na poziomie półpiętra.
Pokoje z wyjątkiem sypialni są bardzo dobrze doświetlone oknami pionowymi.
Tylko sypialnia i łazienka posiadają okna dachowe.

Dom bardzo tani w utrzymaniu średnie koszty miesięcznie to ok 350 zł / woda zimna miejska , woda ciepła i ogrzewanie /. Dom jest ogrzewany jest przy pomocy kotła na eko-groszek z automatycznym podajnikiem. W kotłowni wykonana instalacja gazowa , a więc istnieje możliwość zmiany ogrzewania na gazowe . Parter domu ogrzewania podłogowe, na piętrze grzejniki w łazience dodatkowe ogrzewanie podłogowe.
Parter podłogi gres szkliwiony , piętro domu deska barlinecka. Dach pokryty dachówką.
Kanalizacja bez kosztowa poprzez przydomową biologiczną oczyszczalnię .Na posesji jest wolnostojący budynek jako 2- stanowiskowy garaż.

Działka zagospodarowana obsadzona wokół drzewami i krzewami , chodniki , podjazdy wyłożone kostką , schody wejściowe , taras wyłożone płytkami. Posesja ogrodzona.
Brama garażowa i bramy do garażu automatyczne na pilot.

Kw bez obciążeń, jeden właściciel.
do Błonia - 3 km (żłobki, przedszkola, szkoły podstawowe i ponadpodstawowe, przychodnie zdrowia, stacja PKP, stadion, centrum kultury i sportu, kino, basen )
Do Brwinowa 5 km , do wjazdu na autostradę A2, S8 - 3 km.

Polecam i zapraszam !!!

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
Marianna Kaczmarczyk

Marianna Kaczmarczyk

Doradca ds. Nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę " M Kwadrat " sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest ” M Kwadrat ” sp. z o.o. z siedzibą przy Warszawska 58, 05-805 Otrębusy (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres otrebusy@mkwadrat.eu… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu