Grądy

Wyślij znajomemu

 
Cena
710 000 PLN
Powierzchnia
122 m2
Liczba pokoi
4

Cenisz sobie ciszę, spokój, bezpieczną okolicę, bliskość natury , to jest miejsce dla Ciebie !!!!!

Na południowym skraju Puszczy Kampinoskiej , w woj. Mazowieckim powiat warszawski zachodni we wsi Grądy/k Leszna, powstaje osiedle budynków jednorodzinnych z garażem w zabudowie bliźniaczej. Ukończenie budowy do stanu deweloperskiego w 2021r.

Można rezerwować już dziś!!

Ogromną zaletą takiej formy zabudowy , są niższe koszty eksploatacji oraz własny ogród a także świetny sposób na budowanie relacji i wspólnoty sąsiedzkiej.

Na uwagę zasługuje dobra lokalizacja inwestycji – wygodny dojazd do Warszawy samochodem, prywatnym busem lub autobusem podmiejskim.

Polecam!

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
Joanna Koc

Joanna Koc

Doradca ds. nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę " M Kwadrat " sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest ” M Kwadrat ” sp. z o.o. z siedzibą przy Warszawska 58, 05-805 Otrębusy (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres otrebusy@mkwadrat.eu… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu