LOKAL
na
SPRZEDAŻ
1 700 000 PLN
17 000 PLN/m2
WARSZAWAWola
Prosta
Opis
Gotowy do sprzedaży od zaraz bardzo ATRAKCYJNY i funkcjonalny KLIMATYZOWANY 100 m 2-poziomowy parterowy lokal użytkowo - biurowy z witrynami w FANTASTYCZNEJ lokalizacji na linii metra M2 pomięszy stacjami RONDO ONZ i RONDO DASZYŃSKIEGO

Lokal bardzo elegancko wykończony, wejście od ulicy, witryna, w pobliżu popularne Centrum Biznesowe, Muzeum Powstania Warszawskiego, prestiżowe Apartamentowce i Biurowce.

Lokal pusty i nieumeblowany, zdjęcia wyposażenia pochodzą jeszcze z czasów gdy funkcjonowali w nim poprzedni najemcy. Na stanie lokalu pozostała część wyposażenia przez nich pozostawiona (szafki, lustra, myjki itp).

Lokal usytuowany na dwóch poziomach z witryną od ulicy ze sporym ruchem pieszych.

Obecnie lokal podzielony jest na 5 ustawnych gabinetów, miejsce na recepcję, zaplecze socjalne, pomieszczenie gospodarcze - magazynek oraz 2 toalety.

Na poziomie "O" 57 m (miejsce na recepcje, 2 pomieszczenia + pomieszczenie gospodarcze + toaleta), pozostała powierzchnia na drugim poziomie 43 m (2 duże pomieszczenia i jedno mniejsze + toaleta) - większość ścian z "karton-gipsu", możliwość ich rozebrania i stworzenia powierzchni "open space".

Dodatkowo utworzona na półpiętrze dodatkowa powierzchnia ok. 15 m na np. poczekalnię wliczona w cenę ale nie wliczona w powierzchnię do wynajmu.

Obiekt w pełni monitorowany i chroniony (jest alarm) przez Agencję Ochrony.

Możliwość dowolnej aranżacji wnętrz zgodnie ze swoimi potrzebami.

Lokal bardzo funkcjonalny, dobrze doświetlony, rozprowadzona w lokalu instalacja klimatyzacyjna - brakuje jedynie jednostki sterującej (do uzupełnienia).

Jak na taką lokalizację i standard wykończenia stosunkowo niski czynsz administracyjny do Wspólnoty - ok. 1 700 PLN (wraz z zaliczkami już na media).

W okolicy trwa już budowa nowoczesnego centrum handlowo w modernizowanej zabytkowej fabryce Norblina, a także pasażu handlowego z knajpkami i lokalami usługowymi.

ATRAKCYJNA cena sprzedaży 1 700 000 PLN brutto !!!!!!!

Lokal idealny na wszelkie usługi (kosmetyka, fryzjerstwo, szkolenia, gabinety psychologiczne itp) a także na biuro (Agencja PR lub HR, Kancelarię, Notariat, Biuro Handlowe, Przedstawicielstwo, Agencję Nieruchomości, Biuro Projektowe, Biuro Rachunkowe itp).

SERDECZNIE POLECAM i zapraszam do oglądania - naprawdę WARTO !!!!!!
Szczegóły oferty

Cena1 700 000 PLN

Cena za m217 000 PLN

Powierzchnia100 m2

Liczba pięter9

PrzeznaczenieHandlowo/Usługowe

Przeznaczenie dodatkowe (lokal)Medyczne, Biurowe, Inne, Sportowo/Rekreacyjne, Inne

Stan budynkuBardzo dobry

RynekWtórny